Kredki do brwi – jaki kolor wybrać?

Kredki do brwi – jaki kolor wybrać?

Wybór odpowiedniego koloru kredki do brwi pozwala na zachowanie naturalnego makijażu oczu, delikatnego podkreślenia ich oprawy lub zamaskowania ubytków i niedoskonałości w strukturze włosków. Zdarza się jednak, że nie potrafimy dobrać koloru tak, by zyskać naturalny efekt. Oto cztery grupy kolorystyczne, wśród których z pewnością znajdziesz idealny odcień dla siebie.

Czarne kredki do brwi sprawdzają się jedynie u osób, które posiadają bardzo ciemną oprawę oczu i naturalnie ciemne włosy. Częściej pasuje także do ciemniejszej karnacji. Grafitowe kredki mają stosunkowo jasny odcień, który pasuje przede wszystkim blondynkom o chłodnym typie urody. Brązowe kredki do oczu dzielą się odcienie chłodne i ciepłe – ich dopasowanie do typu kolorystycznego jest kluczowe dla zachowania naturalnego wyglądu makijażu.

Jeśli chodzi o markę yves rocher kredka do brwi gwarantuje doskonałą jakość i wydajność. Wśród pięciu kolorów znajdziemy zarówno te, które sprawdzą się u osób o ciemnej oprawie oczu, jak i dla blondynek i jasnych szatynek, dzięki czemu możemy liczyć na maksymalnie naturalne wykończenie makijażu.