Pizza 24h w Lublinie: najlepsze miejsca na nocne jedzenie

Pizza 24h w Lublinie: najlepsze miejsca na nocne jedzenie

Pizza 24h w Lublinie: najlepsze miejsca na nocne jedzenie

Pizza to jedno z ulubionych dań wielu ludzi na całym świecie. W Lublinie wiele restauracji oferuje pizzę, ale tylko nieliczne czynne są całą dobę. Dlatego postanowiliśmy przygotować listę najlepszych miejsc na nocne jedzenie w Lublinie.

  1. Pizzeria Karolinka

To jedno z najpopularniejszych miejsc na pizzę w Lublinie, także nocą. Pizzeria Karolinka oferuje szeroki wybór różnych rodzajów pizzy, w tym również wegetariańskie i bezglutenowe opcje. Co ważne, pizzeria obsługuje zamówienia online przez całą dobę, więc bez problemu można zamówić pizzę nawet w środku nocy.

  1. Pizzeria u Ojca

Pizzeria u Ojca to legenda wśród mieszkańców Lublina. Znajduje się w samym centrum miasta i czynna jest 24 godziny na dobę. Co ciekawe, pizzeria oferuje także jedzenie na wynos, a więc można zamówić pizzę i zjeść ją w dowolnym miejscu w Lublinie.

  1. Pizzeria Tłusty Pies

Pizzeria Tłusty Pies to miejsce, gdzie można zjeść pyszną pizzę o każdej porze dnia i nocy. Restauracja oferuje wiele ciekawych opcji, w tym m.in. pizzę z krewetkami czy z bakłażanem. Co więcej, w Tłustym Piesie można wybrać sobie rodzaj ciasta oraz różne dodatki, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

  1. Pizzeria Luca

Pizzeria Luca to kolejne miejsce, które czynne jest przez całą dobę. Mieści się w samym centrum Lublina, a więc łatwo się tam dostać zarówno pieszo, jak i samochodem. Restauracja oferuje wiele pysznych opcji, a w szczególności polecamy pizzę Margherita i Capricciosa.

  1. Pizzeria Bella Italia

Pizzeria Bella Italia to nie tylko miejsce, gdzie można zjeść pyszną pizzę, ale również miłą atmosferę. Restauracja czynna jest 24 godziny na dobę i oferuje wiele ciekawych opcji, w tym też m.in. makarony i sałatki. Co warto sprawdzić w Bella Italia? Pizzę diavola czy bianca.

Podsumowanie

Lublin to miasto, gdzie wiele restauracji oferuje pizzę, ale tylko nieliczne czynne są całą dobę. Warto wybrać się do jednego z wymienionych przez nas miejsc i spróbować pysznej pizzy nawet w środku nocy. Pamiętajmy jednak o zachowaniu zdrowego rozsądku i umiaru w jedzeniu.