Nowy nabór

Nowy nabór

Zapraszamy chętne osoby na nową edycję kursu Sztuczki barmańskie nauka. Na kursie będzie można się nauczyć wszystkich niezbędnych umiejętności do podjęcia nowej pracy. Po tak intensywnym kursie uczestnicy kursu będą mogli samodzielnie obsługiwać gości na imprezie. Kurs pozwoli wam się przekwalifikować i podjąć dodatkowe zajęcie lub zacząć pracę w całkiem nowej branży. Kurs Sztuczki barmańskie nauka pozwoli wam nauczyć się tego wszystkiego, co jest aktualnie wymagane w obsłudze imprez. To aktualne obowiązujące standardy na najwyższym poziomie.

 

Zapraszamy wszystkie chętne osoby mające zdolności manualne, ale też interpersonalne.
Barman powinien mieć miłą aparycję i być uprzejmy. Jeśli masz poczucie humoru i lubisz zabawiać towarzystwo ciekawymi historyjkami, to ten kurs jest dla ciebie. Nie może cię zabraknąć w naszej kuźni talentów, tylko teraz masz szansę nauczyć się niesamowitych rzeczy. Po tym intensywnym czasie zachwycisz gości swoimi sztuczkami barmańskimi, wszyscy będą zachwalali twoje drinki. Czy te alkoholowe, czy bezalkoholowe, wszyscy będą je z zachwytem spożywać. Jeśli chcesz zabłysnąć na imprezach i zabawiać gości to nie zastanawiaj się ani chwili. Możesz wykorzystać swoje nowe umiejętności w sposób prywatny lub na zarobek, to od ciebie zależy, jak wykorzystasz swoją wiedz. Na pewno tego nie pożałujesz i nowo nabyta wiedza przyniesie same korzyści.

Nie zastanawiaj się dłużej, tylko się zapisz. Kurs Sztuczki barmańskie nauka rusza już w przyszłym tygodniu. Będzie się odbywał weekendowo przez dwa miesiące. Nauczymy cię wszystkiego od podstaw, nie oczekujemy od ciebie doświadczenia. Te nowe umiejętności przydadzą ci się, wtedy kiedy znajomi na imprezie będą chcieli napić się czegoś wyjątkowego i zobaczyć fajny pokaz. Tylko u nas nauczysz się kompleksowo nowych umiejętności, a sztuczki barmańskie pozwolą ci samodzielnie poprowadzić imprezę. Nie czekaj zbyt długo, ilość miejsc ograniczona, a następna edycja odbędzie się dopiero za kilka miesięcy. Już teraz możesz zarabiać na nowych umiejętnościach.